Večerníčková beseda 1. třídy
Návštěva našich prvňáčků a seznámení s Večerníčkem.
Prvňáčci si v knihovně měly poslechnout a obejvit něco nového o večerníčcích. Jenže jaké bylo překvapení, když děti měly o Večerníčku a večerníčcích přehled! Místo pasivních posluchačů jsme v knihovně měli spoustu malých odborníků, se kterými jsme mohli probrat mnohem více než bylo původně v plánu. Děti si poslechly pohádku o Králících z klobouku a pak měly poskládat různé obrázky ze stejného příběhu. Kontrolu nám zajistilo puštění si daného dílu na počítači. Celá beseda bavila děti i mě.







