Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Datum a čas

Dnes je čtvrtek, 30. 11. 2023, 9:34:40

Interaktivní mapa
mapa

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

Strašidelná cesta odvahy pro dospělé

Sychravé a pochmurné počasí neodradilo necelou stovku nebojácných odhodlanců, kteří se vydali na strašidelnou cestu odvahy temným lesem. V sobotu 5. 10. Se sešla celá naše“ kulturní rodinka “ aby Vám připravila nezapomenutelný zážitek plný strachu, ale i zábavy. Návštěvníci vybaveni pouze baterkou a odvahou v děsivém lese potkali němý přízrak, který viděl do jejich duší, ženu posedlou ďáblem sápající se ze škarpy, šílenou vědkyni a jejího netvora toužícím po krvi, nemrtvá monstra majíce chuť na mozky, smrtku, která si na každého brousila kosu, pacienta s krvavým osudem, děsivého pavouka a mrtvého vojáka bloudícího mezi nebem a zemí, mrtvou jeptišku modlící se za obživlé duše, šílenou holčičku posedlou beznadějí a strachem, uprchlíka z psychiatrické léčebny a živého bezhlavého umrlce. Všem, kteří se na celé akci podíleli a obětovali jí tak veliký kus svého času pro ostatní moc děkuji. Děkuji také odvážným návštěvníkům, kteří se přišli poděsit, ale i pobavit. Doufáme, že nám zachováte přízeň a budete dál navštěvovat akce, které pro Vás s velikou radostí připravujeme.
Za kulturní komisi při Radě města Bochov Kamila Altmanová

Sychravé a pochmurné počasí neodradilo necelou stovku nebojácných odhodlanců, kteří se vydali na strašidelnou cestu odvahy temným lesem. V sobotu 5. 10. Se sešla celá naše“ kulturní rodinka “ aby Vám připravila nezapomenutelný zážitek plný strachu, ale i zábavy. Návštěvníci vybaveni pouze baterkou a odvahou v děsivém lese potkali němý přízrak, který viděl do jejich duší, ženu posedlou ďáblem sápající se ze škarpy, šílenou vědkyni a jejího netvora toužícím po krvi, nemrtvá monstra majíce chuť na mozky, smrtku, která si na každého brousila kosu, pacienta s krvavým osudem, děsivého pavouka a mrtvého vojáka bloudícího mezi nebem a zemí, mrtvou jeptišku modlící se za obživlé duše, šílenou holčičku posedlou beznadějí a strachem, uprchlíka z psychiatrické léčebny a živého bezhlavého umrlce. Všem, kteří se na celé akci podíleli a obětovali jí tak veliký kus svého času pro ostatní moc děkuji. Děkuji také odvážným návštěvníkům, kteří se přišli poděsit, ale i pobavit. Doufáme, že nám zachováte přízeň a budete dál navštěvovat akce, které pro Vás s velikou radostí připravujeme. 
Za kulturní komisi při Radě města Bochov Kamila AltmanováVytvořeno: 7. 10. 2019
Poslední aktualizace: 7. 10. 2019 14:16
Autor: Kamila Altmanová