Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Kalendář

Datum a čas

Dnes je středa, 12. 6. 2024, 19:57:53

Interaktivní mapa
mapa

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

Rozsvícení vánočního stromečku v Bochově 2019

Vánoce už klepou na dveře, a proto jsme i v Bochově přivítali první Advent rozsvícením vánočního stromečku. Tato akce je již tradičně doplněna o vánoční mini trhy. K prodeji byly připraveny adventní věnce, jmelí, nejrozmanitější dekorace, ručně vyráběné dárečky a mnoho dalšího. Návštěvníci se mohli zahřát horkým nápojem či medovinou. Děti si nazdobily perníčky v připravené dílničce. Stejně jako v letech minulých se soutěžilo. Letos se účastníci mohli utkat v souboji o nejkrásnější ozdobu na stromeček. 1. místo vyhrála paní Olinka Navrátilová, 2. místo paní Olča Vonšovská a 3. místo paní Terezie Tkáčová. Soutěž o nejkrásnější pokrývku hlavy vyhrála slečna Péťa Vohryzková. Hlavní program začal v 16.30 vystoupením dětí z MŠ, ZŠ, 2. ZŠ a ZUŠ. Děkujeme všem dětem za krásná a milá vystoupení a pedagogům za trpělivost a čas. Vyvrcholením adventního odpoledne bylo rozsvícení vánočního stromu, před kterým ještě pan starosta Miroslav Egert společně s panem farářem Josefem Szczepaniakem promluvili o smyslu Vánoc v dnešní době, popřáli všem především klidný advent, krásné Vánoce a do nového roku hodně zdraví, dobré nálady a životního optimismu. Společným odpočtem jsme rozsvítili náš krásný vánoční stromeček a nakonec jsme si zazpívali závěrečnou koledu. Advent se vydařil, účast návštěvníků předčila naše očekávání a všichni jsme měli možnost prožít krásné odpoledne a zpříjemnit si tak čekání na Vánoce.
Za poskytnutí finančního příspěvku děkujeme Městu Bochov. Za pomoc při organizaci a technické zajištění si zaslouží poděkování pracovní četa, SDH Bochov a zaměstnanci MěÚ, p. Kajzar za zapůjčení valníku (podia), p. Kropfreiter za ozvučení všech vystoupení. Všem přejeme klidné a pohodové Vánoce a doufáme, že nám zachováte přízeň i v nadcházejícím roce.
Za KK při RM Bochov Kamila Altmanová


Vytvořeno: 2. 12. 2019
Poslední aktualizace: 2. 12. 2019 11:23
Autor: Kamila Altmanová