Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Kalendář

Datum a čas

Dnes je středa, 12. 6. 2024, 19:52:54

Interaktivní mapa
mapa

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

Pouštění draků

Pouštění draků
K podzimu patří spoustu zvyků a tradic. Jednou z nich je bezpochybně pouštění draků. V sobotu 19.10.2019 jsme se sešli na fotbalovém hřišti v Bochově, abychom si společně pořádně zaběhali a mraky rozehnali veselými „létavci“. Vítr sice nefučel úplně podle našich představ, ale draci i přesto létali. My jsme se pořádně vyřádili, sešli se s přáteli a opekli si společně buřtíka či bramboru v ohýnku. Děkujeme všem rodičům, prarodičům i dětem za skvělou zábavu. Doufáme, že tuto akci budeme moci společně opakovat i příští rok a Vy u toho budete s námi.

K podzimu patří spoustu zvyků a tradic. Jednou z nich je bezpochybně pouštění draků. V sobotu 19.10.2019 jsme se sešli na fotbalovém hřišti v Bochově, abychom si společně pořádně zaběhali a mraky rozehnali veselými „létavci“. Vítr sice nefučel úplně podle našich představ, ale draci i přesto létali. My jsme se pořádně vyřádili, sešli se s přáteli a opekli si společně buřtíka či bramboru v ohýnku. Děkujeme všem rodičům, prarodičům i dětem za skvělou zábavu. Doufáme, že tuto akci budeme moci společně opakovat i příští rok a Vy u toho budete s námi.
 


Vytvořeno: 21. 10. 2019
Poslední aktualizace: 21. 10. 2019 11:38
Autor: Kamila Altmanová