Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Datum a čas

Dnes je sobota, 25. 5. 2024, 6:28:29

Interaktivní mapa
mapa

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

Oslavy 693. výročí udělení městských práv.

Tradiční Jarmark v Bochově byl tento rok naplánován na sobotu 22. září 2018. Zahájení oslav se ujal starosta města Bochov Miroslav Egert společně se starostou z partnerského města Thiersheimu Berndem Hofmannem. Při této příležitosti byli také starostou města ohodnoceni mladí hasiči za své úspěchy v krajské soutěži a následné účasti na Mistrovství ČR v požárním sportu v kategorii dorostu.
Poté už patřilo pódium dětem a žákům našich škol. Děti byly opět vzorně připravené, za což patří velké poděkování nejen jim, ale také učitelům a učitelkám, kteří přípravám věnovali svůj čas. Pozvání přijal také taneční kroužek AD Kids z DDM K. Vary.
Odpolední program otevřela kapela Duo Návraty1 s českými hity 90. let, následoval dětský kabaret pro nejmenší v podání divadla Hnedle vedle. Díky slunečním paprskům se začalo náměstí postupně zaplňovat. Všichni s nadšením očekávali koncert Kabátu revival a podle ohlasů, tance i zpěvu diváků nezklamali. Současně s programem na náměstí v té době probíhala ukázka mladých hasičů. Poté předvedla své umění country kapela 4R a velké ovace sklidila děvčata z kroužku Zumba, pod vedením p. Marty Brabencové.
Hlavním tahákem večerního programu byl Ivan Mládek a jeho banjo band. Známé písně byly doprovázeny vtipy i scénkami. Vystoupení Libuny a Kalamity Jane muselo v chladném počasí rozehřát úplně každého. Krásnou tečkou za úspěšným dnem se stal ohňostroj. Poděkování nejen za ohňostroj, ale i hudební doprovod patří firmě Pyrit. Letos byl opět krásný, originální, delší…
Úplného zakončení Jarmarku se ujala hudební kapela A.S. Band z Karlových Varů, která zahrála a zazpívala známé písně pro poslední vytrvalce jarmarku.
Celý den mohli lidé v městském parku zhlédnout a případně si zakoupit výrobky lidových řemesel, u prodejců na náměstí perníkové srdce, medovinu, kebab, koření, sladký dort a mnoho dalších úžasných a chutných výrobků. Děti si mohly vyzkoušet svou zručnost v dílničkách, nechat si pomalovat obličej nebo navštívit pouťové atrakce. V rámci motivačního programu pro obce zapojené do systému zpětného odběru elektrozařízení byl městu nabídnut skákací hrad a různé hlavolamy pro děti. Svůj informační stánek zde mělo i pořadatelské město Bochov. Závěrem bychom rádi poděkovali všem organizátorům Jarmarku, SDH Bochov, Pracovní četě, moderátorovi J. Balákovi, zvukaři K. Loučkovi i další řádce ochotných pomocníků. Městu Bochov a sponzorům za poskytnutí finančního příspěvku na tuto pěknou a velmi náročnou akci.


Vytvořeno: 1. 10. 2018
Poslední aktualizace: 29. 3. 2019 13:48
Autor: Kamila Altmanová