Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Datum a čas

Dnes je úterý, 6. 12. 2022, 21:57:40

Interaktivní mapa
mapa

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Účastníci slavnostního zahájení Tříkrálové koledy 2014

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

Hallowenský lampionový průvod

Již druhým rokem jsme připravili pro děti a rodiče oslavy Halloweenu s překvapením. Protože nám i tentokrát přálo počasí, začaly se před 18. 00 hodinou scházet na náměstí ve velkém počtu nádherné masky upírů, kostlivců, zombie či roztomilé malé dýně. Někteří se na svých kostýmech opravdu pěkně vyřádili.  Průvod se vydal směrem na místní koupaliště, kde už čekalo překvapení - každé z dětí dostalo vodní lampionek štěstí. Po zapálení a vypuštění na vodní hladinu se rozsvítilo celé koupaliště. Poté se děti vracely zpátky na fotbalové hřiště, které bylo vyzdobeno dýněmi, strašidelným pavoukem, oběšenci, duchy, netopýry a letos také svítícími balónky. Komu po cestě vyhládlo, mohl si opéct buřta nebo ochutnat dýňovou buchtu. Pro prochladlé byl připravený teplý čaj a pro všechna odvážná strašidla ještě malá sladkost. Podle pozitivních ohlasů dospělých a spokojených dětí se akce povedla.
Poděkování patří všem, kteří nám s touto akcí pomáhali: Městu Bochov za finanční podporu, Pracovní četě za přípravu dřeva a svoz materiálu, SDH Bochov za požární dozor a osvícení hřiště, PČR Bochov za dohlížení na bezpečí všech zúčastněných, FK SMB Bochov za zapůjčení hřiště a kabin. V neposlední řadě těm bochovským občanům, kteří přiložili ruku k dílu. Děkujeme.