Navigace

Mobilní aplikace

Chcete mít informace z města ve vašem chytrém telefonu? Stáhněte si aplikaci...appGoogle playapp

Datum a čas

Dnes je pondělí, 20. 1. 2020, 16:23:21

Interaktivní mapa
mapa

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Obsah

Dětský den - cesta za pokladem hradu Hartenštejn

Typ: ostatní
Dětský den
cesta za pokladem hradu Hartenštejn
1.6.2019 se v konal tradiční a oblíbený dětský den v Bochově. Tentokrát se 137 dětí vydalo svůj svátek oslavit na cestu za pokladem hradu Hartenštejn. Startovalo se u kostela, kde čert s andělem oslavencům předali kartičku se jménem. A teď už mohla započít cesta plná zábavných úkolů, které si pro ně připravily všelijaké pohádkové bytosti, jako jsou vodníci, princezna s rytířem, hejkal, lesní víla, čarodějnice, loupežníci a piráti. Úkoly byly sice zábavné, ale leckdy nelehké! Některým dětem se splněním úkolů pomáhali i zdatnější rodiče. Na každém stanovišti vyfasovaly razítko do kartičky a záhadný svitek s indicií, která je měla dovést k tajemnému pokladu hradu Hartenštejn. Slovo „truhla“ které sdělily bílé paní, jim umožnilo vejít do sklepení s pokladem, který strážil kouzelný stařík. Děti dostaly balíček plný dobrot, mohly si opéct buřtíka, osvěžit se melounem, nebo využít oblíbené malování na obličej. Na závěr bytosti ze stanovišť všem zahrály pověst „O nespolečenské Uršule“, která objasnila, jak to s tím bochovským pokladem vlastně je. Po pohádce „Uršula“ všem rozdala vynikající pomerančové cookies, které pro děti upekla naše sladká cukrářka a kamarádka Míša Zbojanová. Celé akci předcházely náročné přípravy a hodiny a hodiny práce. A tak mi dovolte poděkovat celé naší „kulturní rodině“ za nadšení sdílet svůj volný čas pro druhé. Dále patří ohromné díky našim přátelům z SDH Bochov za velikou pomoc při konání a organizaci celé akce. A v žádném případě nemůžeme zapomenout na štědré sponzory, kteří naše akce pro vás pravidelně podporují a výjimkou nebyl ani dětský den.
Vladimír Vaňousek, Josef Roštejnský, Otakar Veselý, Marcela Macháčková, MUDr. Renata Novotná, MDDr. David Irman, Taťána a Jan Ruthovi, Miroslav Hylas, Miroslava Rütherová , Ing. Zdeněk Duřt, Eva Frková, Miluše Pechočiaková, Helena Pehová, HaR komplet, Emil Stašák, Jaroslav Mottl, Manželé Kruškovi, Lékárna - PharmDr Eduard Kantor, Iveta Pacindová, Jakub Dočkal, Václav Spejchal, Coop, Marek Balint, Veronika Citová, Martina a Rudolf Chalupných, Robert Kajzar, p. Slezák - SEOS FRUIT s. r. o., J. Pelant – Doupovské uzeniny, SPCCH Z.S., Paní Velíková, manželé Velíkovi, Anna Mikušová, p. Hujten , Michaela Zbojanová , Miroslav Šťovíček, Jitka Mouchová, Adéla Zimová.
Už teď se těšíme, na další společné akce.

Za KK při RM Bochov Kamila Altmanová


Vytvořeno: 5. 6. 2019
Poslední aktualizace: 5. 6. 2019 13:29
Autor: Kamila Altmanová