Zprávy z města a okolí - Tříkrálová koleda 2021 v Bochově

Tříkrálová koleda 2021 v Bochově 1

Tříkrálová koleda 2021 v Bochově.
Protože letos nemůžeme pořádat tradiční koledu tak, jako v letech minulých, připravili jsme koledu jinak. Tentokrát online. Věřím, že se opět najde spousta dárců, kteří svým příspěvkem podpoří dobrou věc. Všechny potřebné informace naleznete v přiloženém letáku. O dětmi zpívanou koledu také nepřijdete, neboť bude zveřejněna v průběhu příštího týdne.
Děkuji již nyní všem dárcům za jejich příspěvky a přeji vám všem úspěšný a lepší rok 2021!
Zároveň si vás dovoluji zdvořile požádat o sdílení tohoto příspěvku.
V Bochově dne 4.1.2021, Miroslav Egert, starosta.

Tříkrálová koleda 2021 v Bochově.
Protože letos nemůžeme pořádat tradiční koledu tak, jako v letech minulých, připravili jsme koledu jinak. Tentokrát online. Věřím, že se opět najde spousta dárců, kteří svým příspěvkem podpoří dobrou věc. Všechny potřebné informace naleznete v přiloženém letáku. O dětmi zpívanou koledu také nepřijdete, neboť bude zveřejněna v průběhu příštího týdne.
Děkuji již nyní všem dárcům za jejich příspěvky a přeji vám všem úspěšný a lepší rok 2021!
Zároveň si vás dovoluji zdvořile požádat o sdílení tohoto příspěvku.
V Bochově dne 4.1.2021, Miroslav Egert, starosta.

Datum vložení: 4. 1. 2021 14:20
Datum poslední aktualizace: 4. 1. 2021 14:20