Zprávy z města a okolí - Projektová příprava na obnovu kaple sv. Jana Nepomuckého v k. ú. Jesínky

KK

Dotace na projekt s názvem „Jesínky u Bochova, kaple sv. Jana Nepomuckého – kompletní jednostupňový projekt na obnovu kaple“ ve výši 50.000,- Kč z Programu pro poskytování dotací z Karlovarského kraje.

Město Bochov získalo v letošním roce dotaci na projekt s názvem „Jesínky u Bochova, kaple sv. Jana Nepomuckého – kompletní jednostupňový projekt na obnovu kaple“ ve výši 50.000,- Kč z Programu pro poskytování dotací z Karlovarského kraje na přípravu projektů opravy a využití kulturních památek a památkově hodnotných objektů v památkově chráněných území. Účelem této dotace je vypracování projektové dokumentace k obnově zaniklé kaple sv. Jana Nepomuckého v k. ú. Jesínky.

KK

Datum vložení: 1. 12. 2023 11:04