Zprávy z města a okolí - Projektová příprava ke statickému zabezpečení presbytáře kostela v Kozlově

KK

Dotace na projekt s názvem „Kozlov, kostel Nanebevzetí Panny Marie – dokumentace ke statickému zabezpečení presbytáře kostela“ ve výši 300.000,- Kč z Programu pro poskytování dotací z Karlovarského kraje.

Město Bochov získalo v letošním roce dotaci na projekt s názvem „Kozlov, kostel Nanebevzetí Panny Marie – dokumentace ke statickému zabezpečení presbytáře kostela“ ve výši 300.000,- Kč z Programu pro poskytování dotací z Karlovarského kraje na přípravu projektů opravy a využití kulturních památek a památkově hodnotných objektů v památkově chráněných území. Účelem této dotace je vypracování projektové dokumentace statického zabezpečení presbytáře kostela týkající se obvodových zdí a klenby presbytáře.

KK

Logo-KK-2021.png