Zprávy z města a okolí - Přijetí dotace z Karlovarského kraje na projektovou přípravu a pokračování oprav kostela v Kozlově

KK

Záskání dotace na projekt s názvem „Kostel Kozlov – projektová příprava pokračování oprav“ ve výši 200.000,- Kč z Programu pro poskytování dotací z Karlovarského kraje na přípravu projektů obnovy a využití kulturních památek a památkově hodnotných objektů v památkově chráněných území.

Město Bochov získalo v letošním roce dotaci na projekt s názvem „Kostel Kozlov – projektová příprava pokračování oprav“ ve výši 200.000,- Kč z Programu pro poskytování dotací z Karlovarského kraje na přípravu projektů obnovy a využití kulturních památek a památkově hodnotných objektů v památkově chráněných území. Účelem této dotace je vypracování projektu opravy márnice a ohradní zdi a aktualizace restaurátorského průzkumu a záměru s ohledem k nové nálezové situaci kostela Nanebevzetí Panny Marie v Kozlově.

KK

ŽK