Zprávy z města a okolí - Poděkování

Poděkování 1

Zaměstnanci města Bochov a hasiči z SDH Bochov během několika málo dní rozvezli jednu roušku každému občanovi Bochovska. Distribuce probíhala od nejstarších občanů k nejmladším. Celkem bylo rozdáno 1898 kusů roušek. Obrovské díky patří našim úžasným spoluobčanům, kteří pro nás roušky ušili. Je obdivuhodné, jak v této nelehké době dokáží někteří lidé pomáhat druhým. Dovolte mi jménem nás všech teď poděkovat rodině Truhlářových, rodině Kovářových, Romance Havlíkové, paní Majdě Roštejnské, paní Chudobové, paní Kamarádkové, paní Kalabisové z Nových Kounic, paní Králové z Javorné, Monče Macháčkové, Ivetce Hlinkové, Božence Klasové, Jarmilce Matoušů z Toužimi, paní Milušce Ecksteinové, rodině Maškových a Zoglauerových, Mirce a Verče Citovým, organizaci Český západ o.p.s. a také dalším, kteří bez účasti města šili a šijí pro své rodiny, sousedy a známé. Vám všem patří veliké poděkování!
Ti, kteří by potřebovali ještě roušku, zavolejte na telefon 602 661 630.
Miroslav Egert, starosta města Bochov

Zaměstnanci města Bochov a hasiči z SDH Bochov během několika málo dní rozvezli jednu roušku každému občanovi Bochovska. Distribuce probíhala od nejstarších občanů k nejmladším. Celkem bylo rozdáno 1898 kusů roušek. Obrovské díky patří našim úžasným spoluobčanům, kteří pro nás roušky ušili. Je obdivuhodné, jak v této nelehké době dokáží někteří lidé pomáhat druhým. Dovolte mi jménem nás všech teď poděkovat rodině Truhlářových, rodině Kovářových, Romance Havlíkové, paní Majdě Roštejnské, paní Chudobové, paní Kamarádkové, paní Kalabisové z Nových Kounic, paní Králové z Javorné, Monče Macháčkové, Ivetce Hlinkové, Božence Klasové, Jarmilce Matoušů z Toužimi, paní Milušce Ecksteinové, rodině Maškových a Zoglauerových, Mirce a Verče Citovým, organizaci Český západ o.p.s. a také dalším, kteří bez účasti města šili a šijí pro své rodiny, sousedy a známé. Vám všem patří veliké poděkování!

Ti, kteří by potřebovali ještě roušku, zavolejte na telefon 602 661 630.

Miroslav Egert, starosta města Bochov

Datum vložení: 25. 3. 2020 10:18