Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Datum a čas

Dnes je pondělí, 25. 5. 2020, 6:52:10

Interaktivní mapa
mapa

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Obsah

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ U ZŠ BOCHOV

Typ: ostatní
DĚTSKÉ HŘIŠTĚ U ZŠ BOCHOV 1Město v návaznosti na uvolňování mimořádných karanténních opatření v souvislosti s koronavirem otevírá dětské hřiště u ZŠ Bochov. V provozu bude od úterý 12. května. I nadále ale platí, že na hřištích bude nutné dodržovat stávající vládní nařízení pro pohyb na veřejnosti.
Hygienici vyzývají, aby děti i rodiče i nadále dbali na zvýšenou hygienu rukou. Doporučují používat rukavice a dezinfekční přípravky na ruce, ať už v gelové nebo tekuté formě.
Při návštěvě hřiště stále platí povinnost chránit si nos a ústa rouškou nebo šátkem a dodržovat od sebe dostatečný odstup a neshlukovat se.

DĚTSKÉ HŘIŠTĚ U ZŠ BOCHOV

Město v návaznosti na uvolňování mimořádných karanténních opatření v souvislosti s koronavirem otevírá dětské hřiště u ZŠ Bochov.  V provozu bude od úterý 12. května. I nadále ale platí, že na hřištích bude nutné dodržovat stávající vládní nařízení pro pohyb na veřejnosti.

Hygienici vyzývají, aby děti i rodiče i nadále dbali na zvýšenou hygienu rukou. Doporučují používat rukavice a dezinfekční přípravky na ruce, ať už v gelové nebo tekuté formě.

Při návštěvě hřiště stále platí povinnost chránit si nos a ústa rouškou nebo šátkem a dodržovat od sebe dostatečný odstup a neshlukovat se.


Vytvořeno: 12. 5. 2020
Poslední aktualizace: 12. 5. 2020 13:13
Autor: Kamila Altmanová