Navigace

Mobilní aplikace

appAktuální informace v mobilní aplikaci zdarma ke stažení:

Google playapp

Datum a čas

Dnes je středa, 20. 10. 2021, 18:12:47

Interaktivní mapa
mapa

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Překlad (translations)

Czech English French German Italian Polish Russian Spanish

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

QR kód - vizitka vCard

Mobilní průvodce

Mobilní turistický průvodce

mojeiD na našich stránkách!

 Ti z vás, kteří navštěvují pravidelně naše internetové stránky, si určitě všimli, že se na nich objevila nová ikonka „mojeID“. Přes tuto službu se nyní můžete snadno a rychle přihlásit jak k novým anketám, tak i k několika tisícům dalších služeb na českém internetu. Nám na úřadě pak mojeID přináší nové možnosti v komunikaci s vámi, občany města Bochov. Více informací naleznete zde.

Exporty do RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

SKOKY

SKOKY 1Vážení a milí příznivci Skoků,
v sobotu 10.8. jsme pro Vás připravili koncert dvou skvělých písničkářek. Ve Skokách se ve společném programu představí Martina Trchová a Prune.

Martina Trchová, jedna z nejvýraznějších osobností naší písničkářské scény, je držitelkou ceny Anděl v kategorii Folk za album Holobyt. Martina je také autorkou cestopisné knihy Deníky z Ladakhu, věnuje se výtvarnému umění a společně s Adamem Kubátem vystupuje s programem písní Zuzany Navarové. Ten byl před několika lety také součástí letní nabídky Živých Skoků. Martina občas vystupuje také ve dvojici s brněnskou písničkářkou Lucií Krpalovou alias Prune. Ta před dvěma lety vydala výborné debutové album Kruhy. Společný koncert Martiny Trchové a Prune je zdařilým pódiovým propojením jejich jinak samostatné tvorby. Takto se představí i ve Skokách.

Článek s dalšími odkazy je na našem webu - http://www.skoky.eu/clanky/aktuality/martina-trchova---prune---koncert-v-sobotu-10.8..html
Obsahuje také dvě zdařilá videa!

A na závěr ještě obvyklá prosba - pokud potkáte po cestě do Skoků za obcí Polom snímatelný ohradník natažený přes cestu, sejměte jej prosím za rukojeť a pak vraťte zase zpět na místo, děkujeme!

Těšíme se na Vás.

Za spolek Pod střechou
Petr Linhart, tel. 776 359 319

Datum konání: 10. 8. 2019 začátek od 11:18

Místo konání: Skoky, Žlutice

Typ akce: církevní

Organizátor: Neuvedeno


Vytvořeno: 7. 8. 2019
Poslední aktualizace: 7. 8. 2019 11:20